Mecze sparingowe w Świerczowie

11 lutego 2012 r. reprezentantki naszej szkoły pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego (Romana Letkiego i Romana Owczarka) odbyły mecze sparingowe w Świerczowie. Gra potoczyła sięna korzyść uczennic naszego gimnazjum, ponieważ mecz piłki ręcznej zakończył się wynikiem 9:3, a piłki siatkowej 2:0 w setach. Spotkanie miało na celu rozwinięcie umiejętności sportowych, przygotowanie do nadchodzących zawodów, a także mobilizację drużyny. Był to już trzeci wyjazd na tego typu rozgrywki. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas trzecich: Ewa Klimas, Natalia Baran, Malwina Stiller, Aneta Mospan, Beata Zelek, Manuela Walczok, Katarzyna Mączka i Florentyna Stępień. Gratulujemy i życznymy dalszych osiągnięć sportowych zarówno w tym roku szkolnym, jak i w szkole średniej.

Tekst i zdjęcia: Ewa Baran