Mikołajkowe niespodzianki w naszym gimnazjum

Mikołaja wyczekują wszyscy, ci młodsi i starsi. Jego wizyta sprawia wszystkim wiele radości. Tak też było w naszym gimnazjum. Gospodarze szkoły klasa IIIB, Samorząd Uczniowski oraz Rada Rodziców zadbali o to, by w Dzień Świętego Mikołaja w naszej szkole zapanowała niesamowita atmosfera. Tego dnia do wszystkich klas zawitał Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami i workiem pełnym słodkości. Na tym nie koniec niespodzianek - uczniowie Kamil Prusarczyk i Krzysztof Pachulski z klasy IIIb przygotowali dla społeczności szkolnej kabaret „ Dom starców” grupy Ani mru mru. Swoim występem wywołali zarówno wśród nauczycieli jak i uczniów wiele radości i uśmiechu.
Tego dnia wszystkim dopisywały świetne humory, a na korytarzach roiło się od czerwonych mikołajkowych czapek. Oby więcej tak pozytywnych i radosnych dni w naszej szkole.

Izabela Matuszewska- opiekun Samorządu Szkolnego