Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole!

Wykształcenie to dar najcenniejszy, którego nic i nikt nie jest w stanie nas pozbawić… W podziękowaniu za trudną pracę i wskazanie właściwej drogi, pragniemy, aby nie zabrakło Wam zapału do kształtowania naszego pokolenia, abyście uczyli nas pokonywania trudności i kierowania się w życiu tylko dobrem. Potrzebne nam są wzorce, i Wy , Drodzy Nauczyciele, nimi jesteście. W imieniu Samorządu Uczniowskiego życzymy wytrwałości, sukcesów zawodowych, jak również uśmiechu każdego dnia.

 

 

16 października w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, potocznie zwanej Dniem Nauczyciela.  Klasa IIa wraz z wychowawczynią panią  Bożeną Leśnik przygotowała apel. Na początku uczniowie złożyli życzenia a reprezentanci Samorządu Uczniowskiego wręczyli kwiaty dziękując w ten sposób pedagogom za ich pracę. Następnie przeprowadzono pełne humoru konkurencje. W pierwszym zadaniu uczniowie musieli wykazać się grą aktorską, ponieważ ich zadanie polegało na wcieleniu się w rolę wybranego nauczyciela. Uczniowie ciekawie i precyzyjnie odgrywali scenki, więc publiczność bardzo szybko zgadywała jaki nauczyciel jest prezentowany. W kolejnym zadaniu sprawdzane były umiejętności plastyczne, uczniowie musieli sporządzić portrety wybranych nauczycieli. To zadanie również zostało wykonane w stu procentach. Nauczyciele zatrzymali na pamiątkę wykonane portrety przez uczniów. Przeprowadzona uroczystość wywołała uśmiech na twarzach zarówno nauczycieli jak i uczniów. Naładowani pozytywną energią powróciliśmy na zajęcia.

 Samorząd Uczniowski