NASZE SUKCESY SPORTOWE

Dnia 17 marca 2016r. w Zespole Szkół Gimnazjalnych odbyły się Półfinały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży LZS w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców.

Wyniki chłopców:
ZSG POKÓJ – PG DOMASZOWICE              47:5

Uczniowie z naszej szkoły w składzie: Szymala Adam, Jarząbek Michał, Klimczak Karol, Lempart Rafał, Urbański Piotr, Czech Denis, Olszacki Dawid, Wypych Kacper, Grzegorek Jakub, Piechura Jakub awansowali do finału wojewódzkiego.

Wyniki dziewcząt:

ZSG POKÓJ – PG ZAGWIŹDZIE                  39:5

PG ZAGWIŹDZIE – PG DOMASZOWICE       24:12
PG DOMASZOWICE – ZSG POKÓJ              3:61

 

Dziewczyny zajęły I miejsce i również awansowały do finału wojewódzkiego. Uczennice grały w następującym składzie: Żurowska Agata, Stiler Karolina, Duraj Maria, Scheitza Regina, Rapacz Patrycja, Sciana Wiktoria, Mielczarek Ewa, Rossa Klaudia, Wakan Klaudia, Lempart Sabina.

Dnia 4 kwietnia 2016r w Świerczowie odbył się Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży LZS w piłce ręcznej chłopców. Zespół w składzie: Urbiczek Kamil, Szymala Adam, Jarząbek Michał, Klimczak Karol, Lempart Rafał, Urbański Piotr, Czech Denis, Wypych Kacper, Piechura Jakub, Urban Roman, Dawid Jaszczyk awansowali do finału wojewódzkiego.

Wyniki chłopców:

PG ŚWIERCZÓW – PG WILKÓW                   12:8

PG WILKÓW – ZSG POKÓJ                          5:11

PG ŚWIERCZÓW – ZSG POKÓJ                   11:12

 

Dnia 12 IV 2016r w Świerczowie odbył się Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży LZS w piłce ręcznej dziewcząt.Naszą szkołę reprezentowały: Żurowska Agata, Rossa Klaudia, Wakan Klaudia, Rapacz Patrycja, Duraj Maria, Sciana Wiktoria, Stiler Karolina, Scheitza Regina, Zalińska Oliwia, Fila Wanesa, Mielczarek Ewa.Reprezentacja naszej szkoły wygrała ten turniej i awansowała do finałów wojewódzkich.

Wyniki dziewcząt:

PG ŚWIERCZÓW – ZSG POKÓJ                     2:3

ZSG POKÓJ – PG WILKÓW                          7:2

PG WILKÓW – PG ŚWIERCZÓW                   5:8